نباید دست روی دست گذاشت و شاهد تحرکات نامحسوس فرقه‌های ضاله‌ بود

نماینده مردم آبادان در مجلس‌ گفت: برای تحت‌الشعاع قرار دادن تلاش فرقه‌های ضاله برای نفوذ به لایه‌های اجتماعی، نهادهای فرهنگی، همچون سازمان تبلیغات اسلامی و ارشاد باید فعالیت خود را گسترش و تقویت کنند.

سید علی موسوی‌جرف امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: نباید دست روی دست گذاشت و شاهد تحرکات نامحسوس فرقه‌های ضاله‌ای همچون وهابیت و بهایت باشیم.

وی خاطرنشان کرد: همه نهادهای فرهنگی در موضوع مقابله با فرقه‌های ضاله مسئول هستند و در این خصوص باید فعالیت‌های فرهنگی استان بیش از پیش گسترش یابد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با توجه به اعتقادات راسخ مردم ولایتمدار خوزستان تصریح کرد: سطح آگاهی و بیداری مردم شریف خوزستان بسیار بالا است و اجازه نفوذ برخی فریب‌خورده نخواهند داد.

وی با اذعان به تلاش کشورهای بیگانه برای تضعیف اعتقادات مردم از طریق پرداختن به برخی مسائل انحرافی همچون قومیت اظهار داشت: خوزستان مهد تمدن اسلامی است و دروازه ورود تشیع بوده است، از این رو دشمنان قسم خورده مذهب تشیع هیچ‌گاه نخواهند توانست به اهداف شوم خود برسند.

موسوی‌جرف خاطرنشان کرد: روز به روز بر طرفداران اهل بیت و مذهب تشیع در سطح منطقه و جهان افزوده می‌‌شود و این موضوع باعث نگرانی برخی سردمداران بی دین شده است.

وی با اشاره به کشتار روزانه مسلمانان توسط عیادی بی‌دین فرقه وهابیت در سرزمین عراق، افغانستان و یمن افزود: وهابیت و بهائیت فرقه‌هایی برای تضعیف و تحریف اسلام ناب هستند.

موسوی جرف خاطرنشان کرد: همه دلسوزان فرهنگی کشور باید با رصد تحرکات دشمنان دین و مذهب، با هوشیاری هر چه تمام‌تر این تحرکات را خنثی کنند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شک و تردیدی نیست فعالیت ایادی فرقه‌های ضاله در منطقه با هدایت کشورهای غربی به ویژه رژیم صهیونیستی و آمریکا صورت می‌گیرد و این عده به وسیله دلارهای این کشورها ارتزاق می‌شوند.

موسوی‌جرف با تقدیر از دفتر خبرگزاری فارس در جنوب خوزستان برای برپایی میز تخصصی مقابله با فعالیت فرقه‌های ضاله گفت: رسانه‌ها می‌توانند نقش مهمی برای هدایت افکار عمومی در این زمینه داشته باشند.

وی افزود: امیدواریم با تلاش همه دلسوزان به ویژه نهادهای فرهنگی همچون حوزه‌های علمیه، سازمان‌های تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهد خنثی شدن همه توطئه‌های دشمنان باشیم.

/ 1 نظر / 24 بازدید
سیدمحمدباقری پور

باسلام وتقديم احترام ازسايت شما استفاده كردم مطالب جالبي دارد موفق باشيد ضمنًا آدرس كتابهاي موبايلي خودم را دراختيارتان ميگذارم تادراختياربازديدكنندگانتان بگذاريد جهة اعتلاي فرهنگ اسلامي وشيعي استفاده ازكتابها رايگان است http://www.hodablog.net/category/mobile-books/ سايت ما http://www.hodablog.net/ ايميل ما hodarayaneh@gmail.com