تبلیغات فرقه دست ساز انگلیس(وهابی ها) علیه شیعیان به120سایت رسید


120سایت فرقه ضاله وهابیت علیه شیعیان تبلیغ می کنند
 یک استاد حوزه و دانشگاه، از فعالیت و تبلیغ 120 سایت از سوی فرقه ضاله وهابیت علیه شیعیان خبر داد.

  حجت الاسلام والمسلمین"مهدی پیشوایی" روزسه شنبه درهمایش "فتنه‌ وهابیت"درمسجد اعظم اردبیل افزود:سران این فرقه با حضور در کشورهای استقلال یافته شوروی سابق نیز سعی می کنند اندیشه وهابیت را تبلیغ و ترویج کنند.
وی گفت: این فرقه به تاویل قرآن اعتقادی ندارند و برداشت‌های ظاهری از قرآن را مبنای عمل و تبلیغ خود قرار می‌دهند.
وی انزجار و نفرت از این گروه تندرو و متعصب که بزرگترین جنایات را درحق اهل بیت و فرزندان رسول‌الله(ص)مرتکب شده‌اند، محدود به شیعیان ندانست و افزود: این انزجار در عالم تسنن نیز وجود دارد.
وی به تولدجدید این فرقه بعد از 86 سال جنایت در بقاع متبرکه بقیع اشاره کرد و گفت:وهابیت متعصب و کوردل بعد از 86 سال تخریب بقیع ، باردیگر با همدستی رژیم سعودی و حمایت انگلیس خبیث جنایت‌های خود را آغاز کرده است و بودجه هنگفتی صرف کارهای تبلیغی خود می‌کند.
وی افزود: این گروه اقلیت یک میلیارد جمعیت مسلمان را کافر می‌داند و دم از ناسازگاری با شیعیان و سنی‌ها می‌زند.
وی گفت: موارد اختلاف این فرقه با شیعیان که قبلا به دو مورد می‌رسید ‌اکنون به 15 مورد رسیده است.
پیشوایی اضافه کرد:علاوه بر شیعه،وهابیت با سنی‌ها،مالکی‌ها و کشورهای ایران، عراق و افغانستان نیز مشکل دارد و می‌خواهد انتقام کینه پنهان 400 سال گذشته خود را بگیرد.
وی افزود: امروز در هندوستان و پاکستان فرقه وهابیت با علم کردن گروهک تروریستی سپاه صحابه و طالبان تفرقه‌افکنی می‌کند و در حقیقت روند حکومت را فلج کرده ‌ست.
وی بنیانگذار وهابیت را فردی باسواد و گستاخ دانست و گفت: این شخصیت در مباحث مختلف سرآمد دیگر علمای روزگار خود بود به طوری که هم‌اکنون با ادعای چند اصل سعی دارد انحرافی در اعتقاد شیعه به وجود آورد.
وی بدعت‌گذاری در آیین‌ها و مناسک دینی را از حربه‌های جدید وهابیت ذکر کرد و گفت: راز پیشرفت وهابیت، پول و برنامه‌ریزی است و اگر شیعیان بتوانند با برنامه‌های اساسی این زمینه را برهم بزنند می‌توانند موفق‌تر از آنها عمل کنند.
وی افزود: شیعیان نباید در مراسم و عزاداری‌های خود با برخی حرکات بهانه به دست وهابیت بدهند و بگذارند برخی کج سلیقگی‌ها خوراک تبلیغاتی آنها شود.

اما مراجع شیعه در برابر تبلیغات فرهنگی چه می کنند پاسخ قلم را باید با قلم داد و تبلیغ نیز تنها از طریق تبلیغ کنار می کشد. دیگر وقت  جنجال و اینکه اینها انگلیسی هستند و دشمن فلان و بمان اینها اثر گذار نیست.

برگزاری نشست های علمی در خصوص تاریخ اسلام با رویکرد های مختلف مورد نظر با حضور اساتید صاحب نظری که تا حدودی جهان اسلام آنان را می شناسد می تواند بسیاری از مسائل پشت پرده را برای مسلمین روشن کند.

اگر مردم آگاه شوند هیچکس نمی تواند در اندیشه های آنان نفوذ کند هرچند که وهابی های میلیون دلاری باشند یا یک طلبه احمق همچون رهبر طالبان . برگزاری نشست ها بهتر است از سوی کشورهای مسلمان به خصوص اندونزی، پاکستان، ترکیه، عراق، سوریه و حتی تاجیکستان برگزار شود.

   اما ما چه تعداد سایت در رد نظریات این گروه دست ساز انگلیس ایجاد کرده ایم و یا در جهت تبلیغ آنها گام برداشته ایم.

   بهتر است این سایت ها از طریق سایت های پربیننده داخلی و خارجی تبلیغ شوند و یا حداقل اینکه در مقابل کافی نت ها نشانی آنها را درج کنیم و در قالب کتاب ، جزوه و یا بروشور نشانی این سایت ها را به اطلاع دانشجویان دانشگاههای کشورهای مسلمان برسانیم.

   در مجموع از ما حرکت از خداوند منان برکت، ما آغاز کنیم و اگر تنها برای خدا باشد نه بالابردن آمار و ارقام و اینکه فلان مقام از این گزارش ما خوشش بیاید مطمئین باشید که موفق خواهید شد مگر نه اینکه می گویید هر  جمعه آقا امام زمان پرونده های شیعیانیش را می بیند . پس تنها بعنوان سرباز امام زمان کار کنید و ببینید که چه نتایج پرباری را به دنبال خواهد داشت.

  همانطوریکه خداوند خانه اش را از شر ابابیل و پیل های او با گسیل مرغ هایی که در منقار خود خرده سنگی داشتند در امان نگه داشت دین خود را نیز از شر انواع بلایا محفوظ می دارد. اما این وظیفه مسلمانان است که با جهاد فرهنگی ، علمی ، اقتصادی و حتی جنگ نگذارند که با ایجاد کردن شعبات مختلف مردم را به بیراهه بکشانند. به امید ظهور منجی


/ 0 نظر / 17 بازدید