جنایت وهابیان در افغانستان

در اواخر سال 1372 شمسی شخص وهابی به نام طالبان در افغانستان وارد صحنه نبرد گردید و با گوویج از سوی کشور پاکستان و عربستان سعودی و آمریکای ام الفساد تقویت شد ودر شهریور 1375 شمسی کابل پایتخت افغانستان را تصرف کرد و سپس به کشتار مسلمانان مجاهد و مجاهدان شیعی مذهب

روی آورد. و صدها هزار مسلمان را به خاک و خون کشید و باعث عقب ماندگی افغانستان شد.جهت اطلاع خوانندگان چند نمونه از کشتار بیرحمانه و جنایات ضد اسلامی و انسانی طالبان ذکر می‌گردد.

در جهاد سال 1377 شمسی اجلاسیهای در پیشاور تشکیل دادند و 160 نفر از مفتی‌های درباری مزدور اهل سنت و وهابی جمع شده و به رایزنی پرداخته و سرانجام فتوائی را صادر کردند که همه مردان شیعه و پسر بچه‌های شیعه بالای هفت سال به قتل برسند و زنان و دختران و پسران کمتر از هفت سال شیعه به عنوان برده و کنیز به اسارت درآیند، پس از صدور فتوای ملاهای مزدور و از خدا بی خبر کشتار و قتل و غارت شیعیان توسط حکومت طالبان آغاز گردید.
در روز شنبه 17/5/1377 شمسی زنان و مردان و کودکان شهر مزار شریف از روی بامها به رگبار بسته شدند و اهالی شهر را قتل عام کردند و پس از آن به بیمارستانها رفته و بیمارهای شیعه مذهب را روی تخت خواب بیمارستان به شهادت رساندند و در روز دوشنبه 19/5/1377 شمسی اجساد هزاران شیعه روی زمین انباشته شده و طعمه درندگان شده بود.
در شهر میمنه هم طالبان به محله شیعیان رفته و تعداد زیادی از زنان و مردان و کودکان آنان را در تکیه خان جمع کرده و بر سر آنها نفت ریخته و طعمه حریق نمودند.

ملا منان نیازی در سخنرانی خود رسما اعلام کرد که هر کس یکی از اهالی هزاره یا یک شیعه را در خانه خود پنهان کند ما آن خانه را با اهلش به آتش می‌کشم.سپس گفت:امیرالمؤمنین ما(یعنی ملا عمر)برای مردم مزار شریف عفو عمومی داده اما این عفو شامل شیعه‌ها و هزاره ای‌ها نمی‌شود.
در سنگچارک و بلخاب و بامیان و یروان و کاپیسا و … شکم بانوان حامله شیعه را پاره می‌کردند و جنین آنان را بیرون آورده و سرش را می‌بریدند.زبان مردان و پستان زنان شیعه را نیز می‌بردند و چشمهای آنان را از حدقه بیرون می‌آوردند.(این مطالب در ابتدای عنوان «جنایات افغانستان» بیاید:

در روز جمعه عاشورای سال 1267 هجری قمری شیعیان قندهار در حسینیه‌ها جمع و سرگرم عزاداری برای عترت طاهره و ذراری پاک پیغمبر و سبط رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم بودند که ناگهان وهابیان جنایتکار و سنی‌های متعصب با انواع اسلحه به حسینه‌ها وارد شدند و جمع کثیری از شیعیان بی دفاع حتی اطفان آنان را به فجیع ترین وضعی به قتل رسانیدند و اموالشان را به تاراج بردند و سالها شیعیان آزادی عمل نداشتند و حتی در روزهای عاشورا دو،سه نفری در سردابهای خانه ماجرای ریحانه رسول الله و مقتولین و مظلومین کربلا عزاداری می‌نمودند (نقل از شبهای پیشاور ـ چشمدیدها تألیف عبد القیوم فدوی ـ عزاداری سنتی شیعیان).

/ 6 نظر / 21 بازدید
تک ستاره

داشتم صبحونه میخوردم که این عکس هارم دیدم خدای اشتهامو کور کردی[ناراحت]

جواد

خداوند لعنت کند تا آخر دنیا کسی که این ضالین را این طور تربیت و به جامعه تحویل داده جیگرم تکه تکه شده نزدیک که گریه کنم خدایا ظهور امام زمان را برسان تا ......

مهدی

سلام میبخشید اینو میگم ولی اگر من ولیه فقیه بودم دستور میدادم هر شیعه هر جای دنیا یک وهابی دید اونو سر ببره. آخه انسانا تا چه حد میتونن کثیف باشن.

وحید

سلام قربون آقای خودمون برم لبیک یا خامنه ای

سحر

خدا این وهابی هارو لعنت کنه ان شا الله تو جهنم همنشین یزید بشن آدم با کافرا هم دلش نمیاد این کارارو بکنه