عبدالمالک ریگی

 


الله اکبر الله اکبر

دستگیری ریگی دل مردم را شاد و غرورملی را برانگیخت

تهران- امروز در سالروز شهادت امام حسن عسگری و آغاز حکومت امام زمان "عج" انتشارخبر دستگیری عبدالمالک ریگی سرکرده یک گروهک تروریستی که سالها جز قتل و شرارت در کشور کاری نداشت درمیان اقشار مختلف مردم موجی از شورو شعف ناشی از افزایش غرورو غیرت ملیبه گزارش روز سه شنبه خبرنگاران ایرنا عبدالمالک ریگی سرپرستی گروهی را برعهده داشت که درسطح بین المللی به عنوان یک «گروه تروریستی» شناخته ومعرفی شده بود.
قاچاق مواد مخدر، فرقه گرایی ، آدم ربایی ، قتل و شرارت علیه گروههای مختلف مردم ، فرماندهان و فرزندان رشید این آب و خاک که جان به کف در مناطق مرزی از حریم و حرمت این سرزمین تمام قد دفاع می کنند تنها بخشی از کارنامه سیاه این شرور قاتل بوده است.
تعداد زیادی از مردم در تماس های تلفنی و پیامهای الکترونیکی که برای سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ارسال کردند از این اقدام سربازان گمنام امام زمان در سالروز آغاز حکومت امام عصر شکر گذاری کردند.
حسن عبدالسلام یکی از شهروندان عرب زبان مقیم تهران در گفت وگویی تلفنی با ایرنا خود را از فرزندان خطه سیستان نامید واین اقدام را بسیار ارزشمند و حیاتی برای امنیت منطقه یاد کرد و گفت : باید سرزمین مقدس ایران اسلامی از اشرار هر که باشد پاک نشود ودستگیری ریگی سرلوحه و تصویر روشنی برای آینده این گونه اقدامات است.
عبدالسلام گفت : با زبانی رسا می گویم اشرار و دشمنان دراین مملکت جایی ندارند ممکن است حیات کوتاهی داشته باشند اما سرانجام آنها جز تیرگی ونگون بختی چیز دیگری نیست.
حسین سلامی در پیام الکترونیکی خود به ایرنا اینطور نوشته است :ریگی نمونه رنجی است که ملتهای منطقه از انسانهای نادان ، شرور ،کم مایه و متعصب ، بی غیرت و همیت دینی و ملی و آلت دست بیگانان درادوار مختلف تحمل کرده اند.
سلامی گفت : امثال ریگی شاید بتوانند مدتی زندگی کور و دهشتناکی داشته باشند اما باید بدانند درمیان هیچ ملتی ریشه ندارند و سرانجام آنها همان است که فتنه گران در تاریخ دارند.
اکبر حسینی راد از کسبه خیابان ولی عصر در این باره به خبرنگار اجتماعی ایرنا گفت : من از شنیدن این خبر در صبح امروز بسیار خوشحال شدم به طوریکه امروزاز خدای خود خواستم که به شکرانه این لطف الهی برای ملت ایران امروز درپیشه خود به نحوی دل مردم را شاد کنم .
وی افزود: با این اقدام خیال مردم ایران راحت شد که دیگر این گروهک تروریستی که کارش کشتن افراد بی گناه بود ، نابود شده است.
فاطمه ربیع محمدی دیگر شهروند تهرانی خانه دار که از خوشحالی شنیدین خبر دستگیری ریگی به خیابان آمده بود ، نیز به خبرنگار ایرنا گفت : من بسیار خوشحال شدم که نیروهای ایرانی با نشان دادن قدرت خود این تروریست را دستگیر کردند تا به مجازات اسلامی برسانند .ما قدیمی ترین تمدن را داریم و افراد شرور دراین تمدن راهی ندارند.
وی نتیجه این اقدام را افزایش غرور ملی دانست و افزود: دستگیری ریگی توسط نیروهای ایرانی برای مردم ایران احساس غرور و امنیت می آورد چرا که مردم می فهمند نیروهای نظامی و امنیتی ایران با قدرت هر چه تمامتر از کشور و امنیت آنان حفاظت می کنند و هرگونه شری را از سر آنان دور می کنند.
احمد محمدی زاده دانشجو نیز به خبرنگار ایرنا گفت : دستگیری ریگی می تواند درس عبرتی برای آمریکا و انگلیس و دشمنان ایران باشد که بدانند ایرانیان همیشه بیدار بوده و دست پرورده های آنان را که قصد ترور و توطئه دارند ،نابود می کنند.
وی با گرامیداشت یاد سردار شهید شوشتری و دهها تن دیگر از شهدا از اقشار مختلف مردم گفت : من از تمامی افرادی که در دستگیری این تروریست دست داشته اند تشکر می کنم و به آنان خسته نباشید می گویم چرا که آنان کار بزرگی انجام داده اند و قلب ملت بزرگ ایران و خانواده های شهدا را شاد کرده اند .
این دانشجو ازمسوولان خواست : این تروریست هرچه زودتر محاکمه شود و به جزای کارهای بد و غیر انسانیش برسد تا هم مردم و خانواده شهدا شاد شده و هم درس عبرتی برای دشمنان این مرز و بوم باشد .
این دانشجو اضافه کرد:مردم سیستان و بلوچستان از این پس شاهد توسعه و پیشرفت های اقتصادی دراین منطقه خواهند بود. ایجاد کرد.
/ 0 نظر / 18 بازدید