اجساد سوریان در رودخانه

یک منبع امنیتی سوریه اعلام کرد: شهروندان سوری؛ ده ها جسد با دست های بسته که به صورت گروهی کشته شده و در رودخانه انداخته بودند، را از آب بیرون کشیدند. منابع بیمارستانی اعلام کردند این اجساد که 80 نفر بودند به بیمارستان "الزرزور" انتقال داده شده و در حال شناسایی هستند.
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز»، در ادامه جنایات گروه های وهابی علیه مسلمانان در کشورهای مختلف از جمله عراق و پس از حوادث المدائن، التاجی و و البوعیثة در سالهای 2005، 2006 و 2007 که دست های عده ای بی گناه را بسته و آنها را در رود دجله انداختند، شهروندان سوری نیز روز سه شنبه دهها جسد در رود "قویق" نزدیک محله "بستان القصر" را از آب بیرون کشیدند. 

یک منبع امنیتی سوریه اعلام کرد: شهروندان سوری؛ ده ها جسد که با دست های بسته و به صورت گروهی کشته شده و در رودخانه انداخته بودند، را از آب بیرون کشیدند. منابع بیمارستانی اعلام کردند این اجساد که 80 نفر بودند به بیمارستان "الزرزور" انتقال داده شده و در حال شناسایی هستند.

لازم به ذکر است؛ نخستین بار نیست چنین جنایات هولناکی در سوریه اتفاق می افتد، و این در حالی است که هر بار شورای امنیت سازمان ملل، از این قبیل جنایات علیه بشار اسد استفاده می کند تا اوضاع را متشنج کند. 

امروز علاوه بر القاعده در حدود 16 گروهک تروریستی دیگر از جمله جبهة النصرة در سوریه در حال فعالیت و انجام اقدامات تروریستی هستند
/ 1 نظر / 34 بازدید
مدیروب سایت محبان مهدی

داداش ممنون از اینکه کد وبتون رابرای ما ارسال کردید ولی یک مشکی که است این که هر کاری کردم کدرادروب قرار دهم کد اجرا نشد شما در کدام قسمت از وبتون قرار داده اید در ضمن من اگر بخواهم این نوارا دانلود کنم از کجا باید بگیرم آیا آدرسی شما دارید که به ما کمک کنید [گل][گل] منتظر جوابم داداش